فروش سرور مجازی ارزان,خرید سرور مجازی ارزان,فروش vps ارزان,خرید vps ارزان

نکاتی مهم در مورد استفاده از سرور های مجازی بربید سرور | سرور مجازی ارزان,VPS ارزان

نکاتی مهم در مورد استفاده از سرور های مجازی بربید سرور

1-امنیت سرور:برای بالا بردن امنیت سرور در اولین فرصت حتما پسورد سرور را تغییر دهید و سیستم عامل سرور را به اخرین نسخه آپدیت نمایید و از قرار دادن اطلاعات سرور در اختیار دیگران خودداری نمایید در غیر این صورت عواقب ناشی از عدم رعایت نکات امنیتی به عهده کاربر میباشد.
آموزش تغییر پسورد ویندوز سرور
آموزش تغییر پسورد لینوکس از طریق ssh

2-چنانچه در مدتی که از سرویس استفاده میکنید مشکلی در سرعت سرویس بوجود آمد ک باعث کندی سرعت شود و یا دسترسی شما به سرویس قطع شد سرویس را ابتدا از طریق ناحیه کاربری خود بخش سرویس ها>>سرویس های من وارد شوید.سپس بر روی وضعیت فعال سرویس مربوطه که به رنگ سبز است کلیک کنید و در پنل باز شده Reset را بزنید با این کار باعث راه اندازی مجدد سرویس بدون از دست دادن اطلاعات میشود و مجدد راه اندازی میشود.با زدن دکمه ریست چند دقیقه زمان میبرد تا سرویس مجدد راه اندازی شود.

3-چنانچه سرور شما با ایجاد تغییراتی از سمت خودتان درون سرور باعث قطع دسترسی شما به سرور شده است برای حل مشکل دوراه وجود دارد:
اول اینکه میتوانید از طریق ناحیه کاربری اقدام به ارسال تیکت برای نصب مجدد سیستم عامل دهید که پرسنل بربید سیستم عامل را مجدد نصب و راه اندازی میکنندلازم به ذکر است نصب مجدد سیستم عامل رایگان توسط ما انجام میشود.
روش دوم:میتوانید با برنامه VNC وارد محیط سرور شوید و علت را بررسی کنید برای انجام این کار ابتدا برنامه VNC را از اینجا دانلود و نصب نمایید.
سپس برنامه را اجرا کنید و در این برنامه نیاز به ادرس سرور و پسورد میباشد که این اطلاعات را باید از قسمت سرویس های من در ناحیه کاربری خود طبق تصویر بردارید.
برای انجام این کار ابتدا درون ناحیه کاربری خود به قسمت سرویس های من بروید و سپس روی سرویس مورد نظر کلیک کنید و در پنجره باز شده روی vnc کلیک کنید.

و سپس در پنجره باز شده ادرس vnc و پسورد vnc را میتوانید مشاهده کنید و درون برنامه VNC viewerقرار دهید و استفاده کنید.اگر ادرس سرور و پسورد را مشاهده نمیکنید باید ابتدا گزینه فعال کردن vnc را در همین صفحه بزنید تا vnc فعال شود با زدن این دکمه 4 الی 5 دقیقه منتظر بمانید تا vnc فعال شود و ادرس سرور و پسورد برای شما نمایش داده شود.

در قسمت VNC server باید ادرس سرور را وارد کنید و سپس روی connect کلیک کنید و در پنجره باز شده پسورد vnc را وارد کنید.

4-چنانچه هر درخواستی در مورد سرویس مربوطه خریداری شده خود دارید وارد ناحیه کاربری خود شوید سپس اقدام به ارسال تیکت پیشتیبانی نمایید.

5-محدودیت ها:
استفاده از سروریس ها برای موارد زیر ممنوع است:
انجام:دی داس (DDOS),کرک سرور یا vps (Crack), هک (Hack), اتک (حمله – Attack ),ایجاد صفحات فیشینگ phishing,و اسپم و نت اسکن (Spam & Netscan) و دانلود از تورنت (Torrent),نصب و کانفیگ v-p-n و یاپروکسی روی سرور باعث دریافت اخطاریه (abuse)از سمت دیتاسنتر میشودو سرویس مسدود میگردد.
لازم به ذکر است سرور های وارز ما از قوانین بالا مستثنی میباشد.و سرور های وارز بدون محدودیت موارد فوق میباشند.
با خرید سرور مجازی وارز میتوانید کلیه فعالیت های فوق را با خیالی آسوده انجام دهید.

6-تمدید سرویس ها
در زمان سررسید سروریس ها 7 روز قبل از تاریخ سر رسید سرویس برای کاربران صورت حساب تمدید ارسال می شود و کاربرانی که تمایل به تمدید سرویس خود را دارند باید حداکثر تا 24 ساعت قبل از زمان سرسید صورت حساب سرویس خود را پرداخت نمایند.(جهت پرداخت صورت حساب به ناحیه کاربری خود مراجعه کنید و در بخش مالی میتوانید صورت حساب ها را مشاهده بفرمایید و پرداخت کنید.)سرویس هایی که در زمان اعلام شده پرداخت نشود در زمان سررسید سرویس مسدود میشود ودر صورت عدم تمدید به صورت کامل از روی سرور اصلی حذف خواهند شد.
در صورت عدم پرداخت صورت حساب سرویس مربوطه کنسل خواهد شد و مسولیت از دست رفتن اطلاعات بر عهده کاربر است.
با تشکر
بربید سرور.
بربید سرور باسابقه ترین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات در زمینه:خرید سرور مجازی,سرور مجازی ارزان,خرید سرور اختصاصی و خرید هاست در ایران میباشد.
کانال تلگرام بربید سرور:http://telegram.me/berbidserver
ID Telegram:@berbid

تمامی حقوق برای بربید سرور محفوظ می باشد.